Astermed Teknik Servis

Astermed Teknik

‘’Müşteri Memnuniyeti’’ önceliğimizdir. Yıllık Ücreti Olmadan Güvenilir Hizmet.

Astermed medikal olarak ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ önceliğimizdir. Müşterilerimiz bizim için Astermed Ailesinin bir üyesidir. Kullanıcılarımıza en iyi hizmeti ve desteği sunmak için alanlarında uzman, kalifiye ve deneyimli bir teknik servis ekibine sahibiz. Teknik servis birimimiz cihazlar hakkında genel çalışma prensibi, optimizasyon, bakım ve sorun giderme konularında üretici firmadan belli aralıklarda eğitim almaktadır. Alanında uzman ekibimiz, güvenilirliği ve mühendisliği geliştirmek için yurt dışı eğitim programlarını yakından takip eder. Tüm teknik servis birimimiz yurt dışı eğitim sertifikalarına sahiptir. Satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan ASTERMED Medikal, tatil günleri dahil Türkiye’nin her köşesine, en geç 24 saat içinde servis hizmeti verebilmektedir.

Cihazlarımızın arkasında iki önemli lazer firmasının teknolojik gücü bulunmaktadır. Cihazlarımızın tümü uluslararası güvenlik standartlarını karşılar ve kurulumdan önce teknik servis birimimiz tarafından test edilir. Uzun servis ömrü ve düşük sarf maliyeti ile karakterize edilen cihazlarımız istikrarlı ve güvenlidir. GME LASER , SHENB lazer sistemleri dışında, yine Türkiye distribütörlüğünü yaptığı tüm Medikal Estetik Cihazları için de aynı kalite ve hızda servis sunabilmektedir.

Geniş yedek parça stoğu ve Back-up hizmetlerine verdiği önem de ASTERMED Medikal’in, sektörün liderleri arasında yerini almasında önemli olmuştur. Birebir müşteri odaklı çalışan teknik ekip, müşterilerinin her türlü sorununu aynı özen, ciddiyet ve içtenlikle çözmeyi ilke edinmiştir.

Yıllık Ücreti Olmadan Güvenilir Hizmet

Lazer onarım endüstrisinde müşterilerimize mümkün olan en düşük maliyetle en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle müşterilerimiz yalnızca onlara sunduğumuz hizmetler için ödeme yapar, bu da yıllık aidat ücreti almadığımız anlamına gelir. Rakiplerimizin çoğundan farklı olarak, her servis veya bakım işi için özel ihtiyaçlarınızı dinliyor ve sorunu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözmek için mümkün olduğunca verimli çalışıyoruz.

24 Saat Teknik Destek

24 Saat Teknik
Destek

Orjinal Ürün

Orjinal Ürün

Profesyonel Ekip

Profesyonel
Ekip

Hızlı Çözüm

Hızlı Çözüm

Astermed Teknik Servis

Teknik servis ile ilgili her türlü dilek, memnuniyet, öneri ve varsa şikayetlerinizi info@astermed.com.tr eposta adresine gönderdiğiniz takdirde, konu ile ilgili en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılması, ASTERMED Medikal’in önceliğidir.

-Her türlü medikal estetik cihazlar ve lazer sistemleri ve bu sistemlere ait elektronik kartların tamiratı.

-Kliniklerde ve güzellik merkezlerinde kullanılan her türlü cihaz ve ekipmanın (Diode lazer, alexsandrite lazer, Q-swiched lazer cihazları vs.) tamirat ve bakımları.

TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

Bu formu doldurarak Astermed teknik servisi ile hızlıca iletişime geçin.

Yukarı Çık