Klinik Kullanıcı Yorumları

Astermed Medikal Kullanıcı Yorumları

Cihazlarımız hakkında kliniğinde kullanan doktor, dermatolog ve plastik cerrahların yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz kliniğimiz için her alanda en iyisini sunmak parolamız gereği girmiş olduğumuz lazer epilasyon cihazı arayışımızda tam anlamı ile en iyisi olan LİNSCAN da karar kıldık. Cihazın performansı gerek danışan geri bildirimlerinden gerek ise mesleki deneyimlerimizden çıkarımlarımız doğrultusunda oldukça yüksek Fda onayı ve Alman teknolojisi ise onu bir adım daha öne çıkaran özelliklerinden Mardin de olmamız gereği bizim için teknik destek de bir o kadar önem taşıyordu tüm ekibi ile teknik destek ve eğitim sürecinde de bizzat yanımızda olan Özgür beye de ayrıyeten teşekkür ederiz ..

Op. Dr. Semih Çelik

Op. Dr. Semih Çelik

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Astermed Medikal Op. Dr. Semih Çelik Puanı

Uzun bir araştırma sonrası Linscan diode lazer ile tanıştım fda onaylı ve ödüllü bir sistem olması beni ikna için yeterli oldu, 1 yıldır hastalarımıza güvenle çalışıyor ve sonuçlarından inanılmaz memnunuz. Gerek eğitim, gerekse satış sonrası destekte profesyonel yaklaşımları için astermed ailesine teşekkürler.

Op. Dr. Muhammet Erkan

Op. Dr. Muhammet Erkan

Plastik Cerrah

Astermed Medikal Op. Dr. Muhammet Erkan Puanı

Klinik olarak uzun yıllardır saç ekimi sektöründe hizmet vermekteyiz. Saç ekimi ile dökülmüş saçlarınızı geri kazandırıyoruz. Ama en büyük eksiğimiz saç tedavilerinin kısıtlı olması. Sürekli araştırma içindeyiz nasıl daya iyi tedaviler bulabiliriz diye, saç lazeri son bir iki yıldır sektörümüzde yaygınlaşmaya başladı. Bir çok ürün piyasaya sürüldü özellikle çin menşeili tabiki hepsini araştırıyoruz. Ama bugüne kadar araştırdığım ürüğnler beni tatmin etmedi. Yakın zamanda Astermed firması ve sahibi Özgür Bey ile tanışma fırsatımız oldu. Kendisiyle saç lazeri hakkında uzun uzun konuşmamız sonunda kendisinin distirbütörlüğünü yaptığı Alman üretimi olan cihazından bahsettiğinde cilt üzerinde ki etkinlerinden ve FDA onaylı olması ilgilimi çekti. Detaya indiğimizde üzerinde 4320 adet lazer Led olması cilt altına 635 nm güçle ulaşması ve en büyük saç dökülmesi problemi olan DHT hormonunu 6-8 seansta yok etmesi beni ikna etti. Cihazı alıp kliniğimizde hizmete başladık. Yaklaşık 6 aydır misafirlerimize uygulamaya başladık. Sonuçlar beni ve misafirlerimi beklediğim düzeyde mutlu etmeye başladı. Şirketin teknik desteğini de söylemeden geçemeyeceğim.

Berkay Tulpar Kliniği

Berkay Tulpar Kliniği

Saç Ekim Kliniği

Astermed Medikal Berkay Tulpar Kliniği Puanı

Linscan Diode lazer epilasyon cihazı geleneksel cihazlara oranla memnun edici sonuçlar vermekte. FDA onaylı ve ödüllü olması da biz hekimlere güven vermekte. Her cilt ve kıl tiğinde her mevsim kullanılabilir olması da çok büyük konfor sağlıyor. Bunun dışında samimiyet, ilgi ve satış sonrası destek için Astermed'e çok teşekkür ederiz.

Dr. Seçil Demirci

Dr. Seçil Demirci

Dermatoloji Kliniği

Astermed Medikal Dr. Seçil Demirci Puanı

İz, leke ve antiaging tedavilerde etkin bulduğum Vivace Altıniğne radyo frekans cihazı iki farklı renk başlığı ile değişik endikasyonlara hitap ediyor. Her mevsim güvenle uygulanabiliyor olması, derinin en üst tabakasında minimal yan etki oluşturulması, uygulama öncesi lokal anestetik krem uygulaması ile agrının minimal hissedilmesi, uygulama sonrası gündelik hayata hızlı dönüş en büyük avantajlari... Bu avantajlari ile günlük dermatoloji pratiğinde severek kullanıyorum Her zaman son teknoloji sistem cihazları sunuyor olmasının yanında, satış sonrası destek ve iletişimde de herzaman yanımızdadır.

Dr. Emine Dilek Bahçekapılı

Dr. Emine Dilek Bahçekapılı

Dermatoloji Kliniği

Astermed Medikal Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Puanı

Astermed, Türkiye pazarına sunduğu cihazlar ile biz Dermatologların elini güçlendiren bir firma. Gerek satış öncesi, gerek satış sonrası davranışları oldukça profesyonel. Satış sonrası teknik destek ve eğitim desteği gibi önemli noktalarda da özverili ve başarılılar.

Dr. Evren Gökeşme

Dr. Evren Gökeşme

Dermatoloji Kliniği

Astermed Medikal Dr. Evren Gökeşme Puanı

Değişen güzellik trendlerinde cilt kalitesi ve sağlığının önemi git gide önem kazanmakta, hastalarımız bilinçlenmekte ve bizden kendileri olmaktan çıkmadan onların görünümlerini iyileştirmemizi beklemekteler. Bu anlamda sınıfının en iyisi Vivace Altın İğneli RF cihazı, hem bizi hem hastalarımızı oldukça tatmin edici sonuçlar yaratarak her anlamda çok mutlu etmektedir.

Op. Dr. Mert Seçer Kliniği

Op. Dr. Mert Seçer Kliniği

Plastik Cerrah

Astermed Medikal Op. Dr. Mert Seçer Kliniği Puanı

Vivace fraksiyonel radyofrekans cihazı ile çalıştığım için çok mutluyum, her şeyden önce hasta uyumu yönünden çok konforlu, yüksek enerji fluensinde bile güvenli ve konforlu uygulamaya olanak sağlıyor, 2 mHz teknolojiye olanak sağlaması ise akne skarları, telanjiektaziler ve pore küçültme tedavileri için çok avantajlı, bunun yanında FDA onaylı cihazlarla çalışmanın verdiği güvenlik hissi hep tercih sebebim olmuştur, bu arada üst düzeyde teknik donanıma sahip ve desteğini esirgemeyen Özgür Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.

Prof. Dr. Engin Sezer

Prof. Dr. Engin Sezer

Dermatoloji Kliniği

Astermed Medikal Prof. Dr. Engin Sezer Puanı

10 Yıl Boyunca Farklı Markalardan Altın İğneli Radyofrekans Cihazı Kullandım 5 Ay Önce Vivace ile Tanıştım. Etkinlik Olarak Çok Memnun Kaldığımı Net Bir Şekilde Söyleyebilirim. Birinci Seanstan İtibaren Gözle Görülür Hızlı Sonuçlar Yaratıyor. Bunu Hastalarım da Dile Getiriyor. Çevrelerinden Olumlu Tepki Aldıklarını Söylüyorlar. İşlemin Uygulanması Hasta ve Hekim Açısından Konforlu, Ağrısı Minimal, İşlem Sonrası Eritem Yarım Saat gibi bir sürede geçiyor. Bu süreçten sonra daha fresh, parlak, gergin ve yumuşak bir cilt görülüyor. Aktif akneler hızlı bir şekilde kuruyor gözenekler sıkılaşıyor. İnce kırışıklıklarda tek seansta bile belirgin silinme oluyor.

Dr. Sevgi Özbaysar

Dr. Sevgi Özbaysar

Dermatoloji Kliniği

Astermed Medikal Dr. Sevgi Özbaysar Puanı

Linscan 808 Diode lazer epilasyon cihazı diğer cihazlara oranla çok daha etkili ve kalıcı sonuçlar vermekte. FDA onaylı ve dünyada güvenilir kurumlar tarafından ödüllü olması da biz hekimlerin gönül rahatlığıyla kullanmasını sağlıyor. Her cilt ve kıl tipinde 4 mevsim uygulanabilir olması da büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca misafirperver, hoşgörü ve satış sonrası teknik destek için Astermed Ailesine çok teşekkür ederiz.

Dr. Sıla Gürel

Dr. Sıla Gürel

Doktor

Astermed Medikal Dr. Sıla Gürel Puanı

Yenilikçi bir yaklaşım ve son teknoloji cihazlarla fark oluşturacak bir güzellik merkezi kurmaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda dünyanın en iyi en güçlü buz lazeri linscan 808 e ulaştım. Türkiye distribütörü Astermed ailesinin hoşgörüsü ilgi alakası ve sektördeki tecrübeleri sonucunda gönül rahatlığıyla 3 tane cihaz aldım. Özgür bey ve ekibine satış öncesi ve sonrasındaki destekleri için müteşekkirim.

Dyt. Salih Gürel

Dyt. Salih Gürel

Diyetisyen

Astermed Medikal Dyt. Salih Gürel Puanı

Yaklaşık 3 yıldır VİVACE kullanıyorum, fda onaylı ve 8 ödüllü olması ve farklı derinliklerde radyofrekansı ileten şuandaki Türkiye'deki tek cihaz çok memnunum, hasta memnuniyetimde çok iyi diğer kliniğimede altın iğne olarak VİVACE tercih ettim.

Dr. Talat Muratoğlu

Dr. Talat Muratoğlu

Medikal Estetik Hekimi

Astermed Medikal Dr. Talat Muratoğlu Puanı

Web Sitemize puan ve yorum ekleyin

Web sitemiz üzerinden ürünlerimizle ilgili puan ve yorum ekleyin.

  • Astermed Medikal Puan 1
  • Astermed Medikal Puan 2
  • Astermed Medikal Puan 3
  • Astermed Medikal Puan 4
  • Astermed Medikal Puan 5
Yukarı Çık