Cihazlarımız

Cihazlarımız

Tüm cihazlarımızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Deuxclair Glow 360

Deuxclair
Glow 360

Deuxclair Vakumlama Sistemi, mikro emiş ucu kullanarak cildin yüzey tabakasını nazikçe kaldırır. Bu özel olarak tasarlanmış parça gözenekleri genişleterek temizlik için açacaktır.

Detaylı İncele
Cryo Slim Hybrid 360

Cryo Slim
Hybrid 360

2022 Dünyanın En İyi lipoliz cihazı ödülünü alan CryoSlim Hybrid, hastalar için sonuçları garanti eden benzersiz zayıflama cihazıdır.

Detaylı İncele
Flexsys 1550x577

FelxSys 1550x577

1550 nm dalga boyunda bir lazerdir. Bu lazerin hedefi hücredeki sıvıdır. Lazer ışınları deride sıvı içeriği az olan en üst keratinize tabakada hasar oluşturmaz, derinin bu üst tabakası sağlam kalır.

Detaylı İncele
Smartlux Multilite Hair Laser

Smartlux Multilite
Hair Laser

635 nm dalga boyunda PDT (Fotodinamik terapi) teknolojisi ile hücrelerdeki mitokondri üzerinden etki eder; hücre içi solunumu hızlandırır, ATP sentezini aktive eder, kanlanmayı ve oksijenlenmeyi artırarak saç foliküllerini besler.

Detaylı İncele
Linscan 808

Linscan 808

Scanner Teknolojisi ile Epilasyon, Hızlı, Etkin, Acısız 808 nm Dalga Boyu Diode lazer LinScan 808, çok yönlü diyot lazer olup jelsiz ve anestezi krem kullanmadan epilasyon yapmanızı sağlar.

Detaylı İncele
Vivace Fraksiyonel RF Microneedling

Vivace Fraksiyonel
RF Microneedling

Fraksiyonel Rf Altın İğne yönteminde kullanılan özel tasarımlı altın kaplamalı mikro iğneler sayesinde, enerji doğrudan cilt altı dokulara iletilerek hedeflenen alana gönderilir.

Detaylı İncele
Yukarı Çık