Vivace Altın İğne ile Lifting Etkisi

Vivace Altın İğne ile Lifting Etkisi

FDA onaylı cilt yenileme sistemi Vivace Altın İğne ile ilk seanstan itibaren sıkılaşan, aydınlanan bir cilde sahip olmak mümkün. Vivace Altın İğne, Astermed Klinik’te özellikle yüz ve boyunda sıkılaşma ve ellerde renk açma için uygulanıyor.

 

Medikal estetikte yeni teknolojiler konusunda öncü klinik Astermed, Amerika’nın bir numaralı yenileme bakımı seçilen, Vivace Altın İğne’yi sıkılaşma ve ciltte renk açma için öneriyor.  FDA onaylı sistem Vivace Altın İğne, odaklı mikro iğneleme yapan özel başlığıyla enerji dalgalarını cildin alt katmanlarına ileterek cildi uyarıyor ve sıkılaşmaya yardım ediyor. Her cilt tipinde ve bölgesinde kolaylıkla uygulanabilen sistem, leke ve aknelerde de önemli iyileşme sağlıyor. Vivace, kozmetik amaçlı olarak da en çok ciltte renk açma için uygulanıyor.

 

Vivace Altın İğne’nin farklı derinliklere dalga iletebilen özel başlıklarıyla ciltte istenen etkiye ulaşılması mümkün. Öncesinde cilde bir krem sürülerek işlem boyunca konfor sağlanıyor. Cilt uyarılarak yeni kolajen oluşturması sağlanıyor. Aynı zamanda cildin sıkılaşma için en çok ihtiyacı olan hyaluronic asit ve elastin üretimi tetikleniyor. Sonuçta daha sağlıklı, aydınlık ve genç görünen bir cilde ulaşılıyor.

 

Cilt yenileme sistemi Vivace Altın İğne bir çeşit lifting etkisi yapıyor. Vivace, ince kırışıklıkları azaltmada,  leke ve akne tedavisinde, cildin tonunu açmada ve genel yenilemede kısa sürede etki sağlıyor. Yüzde, boyunda sıkılaşma yaratırken ellerde de uygulanıyor. Ciltte neredeyse hiç kızarıklık olmadan, işlem sonrası günlük hayata devam etmek mümkün. Tek bir seansta dahi iyileşme görülürken, bir hafta arayla 3 seans uygulanması ideal tedavi olarak öneriliyor.

 

Vivace Altın İğne, ihtiyaca göre farklı tedavi ve bakımlarla uygulanabiliyor. Astermed Klinik, en doğru kombine uygulama için öncelikle ücretsiz konsültasyon yaparak uzmanlarının önerilerini paylaşıyor.

Yukarı Çık